2005/2006

Karolina Płocha IIA - I miejsce w Konkursie "Mistrz Ortografii Powiatu Kutnowskiego"

Szymon Chojnacki IIIC - wyróżnienie w Konkursie "Mistrz Ortografii Powiatu Kutnowskiego"

Szymon Chojnacki IIIC - II wice Mistrz Powiatu Kutnowskiego w Mistrzostwach Powiatowych Młodzieży Szkolnej w Informatyce.

Mikołaj Chojnacki IA - V miejsce w Mistrzostwach Powiatowych Młodzieży Szkolnej w Informatyce.

Mikołaj Chojnacki IA i Szymon Chojnacki  IIIC - II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatowych Młodzieży Szkolnej w Informatyce.

Anna Listwoń IIA - I miejsce  i nagroda Starosty Kutnowskiego w konkursie literackim pod hasłem "Bliżej siebie - dalej od narkotyków".

Mateusz Walichnowski IIID - I miejsce i nagroda Starosty Kutnowskiego w konkursie plastycznym pod hasłem "Bliżej siebie - dalej od narkotyków".

Aleksandra Pajor IE - I miejsce w  IV edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego "Małe Ojczyzny"  pod hasłem  "Starych kościółków czar"

Tomasz Borkowski IA - I miejsce w eliminacjach miejskich w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Krzysztof Domżał IA - II miejsce w eliminacjach miejskich w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Paulina Adamiak IIID - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Katarzyna Górska IIIC - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Tomasz Borkowski IA - II miejsce w eliminacjach powiatowych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

Mateusz Kłopotowski IIIC - III miejsce w Powiatowych Zawodach Międzyszkolnych Ligii Strzeleckiej

II miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach Międzyszkolnych Ligii Strzeleckiej

II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym "Gimnazjada dziewcząt"

II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce "Gimnazjada chłopców"

Karol Głowienka IIIF - III miejsce w konkurencji KIHON - KUMITE w I Mistrzostwach Polski Karate Tsunami.

Adrian Gawin IIIF - IV miejsce w konkurencji KIHON - KUMITE w I Mistrzostwach Polski Karate Tsunami.