Góralski Piotr, Burzyński Hubert - I miejsce drużynowo w Turnieju Gier Komputerowych "Napoleon Total War".

Karolina Kubasińska 3c, Beata Matuszewska 3b, Adam Janiak 3b, Krzysztof Rosiak 3c, Piotr Góralski 3c - II miejsce w grze miejskiej „Śladami Pani Walewskiej”  zorganizowanej przez Muzeum Regionalne w ramach tygodnia z historią.

Szymon Marciniak - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ruchu Drogowego.

Paulina Kazimierowska - III miejsce w Konkursie Literackim zorganizowanym przez NSZZ „Solidarność”.

Emilia Mazur - wyróżnienie w Konkursie Literackim zorganizowanym przez NSZZ „Solidarność”.

Aleksandra Wiklak kl. 3d została jedyną z Kutna finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Aleksandra Wiklak została  finalistką Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie.

Emilia Mazur - I miejsce w eliminacjach powiatowych Konkursu Recytatorskiego "Pięknie Być Człowiekiem"

Emilia Mazur - trzecie nagroda w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w XIX Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim im. Janusza Korczaka - Płock

Aleksandra Wiklak - IV miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języków Obcych (język angielski) organizowanym przez I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Filip Ogłoszka - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Języków Obcych (język angielski) organizowanym przez I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Aleksandra Wiklak - I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języków Obcych (język francuski) organizowanym przez I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Anna Ogłoszka - III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języków Obcych (język francuski) organizowanym przez I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Aleksy Tecław - III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Języków Obcych (język fniemiecki) organizowanym przez I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Paulina Tecław - wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Języków Obcych (język fniemiecki) organizowanym przez I LO im. H. Dąbrowskiego w Kutnie.

Katarzyna Pisera, Mateusz Ryczkowski, Natalia Iżyńska - V miejsce w Turnieju Wiedzy Humanistycznej zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3 w ramach Kutnowskich Grantów Oświatowych.

Emilia Mazur - I miejsce w konkursie " Wakacje, których nie zapomnę"

Aleksandra Wiklak - wyróżnienie w IX Konkursie Matematycznym dla Gimnazjalistów zorganizowanym przez II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie.

Martyna Baranowska - II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Rosyjskiej.

Kacper Kamiński - II miejsce w klasie AP-540 w Otwartych Zawodach Modelarskich  Modeli  Pojazdów Kołowych Sterowanych Falami Radiowymi.

Bartosz Stasiak - V miejsce w klasie AP-540 w Otwartych Zawodach Modelarskich  Modeli  Pojazdów Kołowych Sterowanych Falami Radiowymi.

Emilia Mazur - I  miejsce,   Paulina Jankowska - II  miejsce,   Michalina Gryglewska -   III miejsce w Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Kutnie..

Damian Woźniak - I  miejsce, Mateusz Ryczkowski - II  miejsce, Cezary Kaźmierczak - III miejsce w Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Kutnie.

Drużynowo - III miejsce w powiatowych Zawodach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej

Drużynowo - III miejsce w Zawodach Strzeleckich "Kros Strzelecki"