2006/2007

Agata Wujkowska III D i Łukasz Kiełbasa III D - I miejsce w Konkursie Wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim - otrzymali nagrodę ufundowaną przez Prezydenta Miasta Kutno.

Martyna Kamińska III B i Michał Gmerek III B - III miejsce w Konkursie Wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim.

Natalia Chojnacka III A - laureatka IX Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Łódzkiego.

Karolina Rudnicka III D - laureatka Konkursu Literackiego "Młodzi twórcy literatury" organizowanego przez Książnicę Płocką.

Monika Ogłoszka III D - laureatka Konkursu Literackiego "Młodzi twórcy literatury" organizowanego przez Książnicę Płocką.

Sandra Woźniak III C - wyróżnienie w I edycji Konkursu Plastycznego "Świat w  kolorach" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie.

Karolina Płocha III A - laureatka Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Języka Polskiego.

Anna Listwoń III A - finalistka Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego.

Radosław Turlakiewicz III D - finalista Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Historycznego

Paulina Trzaskalska III D - finalistka Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Biologicznego

Michał Kudrycki III D - finalista Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Biologicznego

Tomasz Borkowski II A  - I miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Krzysztof Domżał II A - IV miejsce w eliminacjach miejskich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Tomasz Borkowski II A - I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

Magda Florczak III C - I miejsce w rejonowych eliminacjach XXIX Konkursu Recytatorskiego im. Janusza Korczaka "Pięknie być człowiekiem".

Marcin Byliński III A - III miejsce w rejonowych eliminacjach XXIX Konkursu Recytatorskiego im. Janusza Korczaka "Pięknie być człowiekiem".

Miszewski Kamil III D, Kawecki Adrian III A, Rowiński Łukasz I A - I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.

Tomasz Borkowski II A  - II miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom".

II miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach Międzyszkolnych Ligii Strzeleckiej

Tomasz Górnik III C - II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych

Anna Pigulska I E - III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych

II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych - biegi sztafetowe chłopców